ark.lt http://ark.lt lt Ribojamas sunkiasvorių transporto priemonių eismas http://ark.lt/lt/naujienos/ribojamas-sunkiasvoriu-transporto-priemoniu-eismas 2017-09-21 07:42:23

Ribojamas sunkiasvorių transporto priemonių eismas

Dėl Alytaus mieste, Pulko g., vykdomų vandentiekio rekonstravimo darbų, darbų vietoje draudžiamas sunkiasvorių transporto priemonių eismas. Eismas vyksta pagal laikinus kelio ženklus. Darbai vyks iki 2017 m. lapkričio 13 dienos.
http://ark.lt/lt//media/pictures/kdcszvfx.jpg
Dviračių žygis „Mirono kelias“ http://ark.lt/lt/naujienos/dviraciu-zygis----mirono-kelias--- 2017-09-18 12:56:40

Dviračių žygis „Mirono kelias“

Dviračių žygis „Mirono kelias“

Rugsėjo 15 d. Daugų Vlado Mirono gimnazijos bendruomenė organizavo kasmetinį dviračių žygį, skirtą parapinės mokyklos 240 metų jubiliejui paminėti. Tradicija tapęs renginys yra puikus būdas ne tik pajudėti ar sustiprinti sveikatą bet ir skatinti eismo saugumą bendruomenėje.

Aštuntąjį  kartą tradiciškai kolonos priekyje  pedalus mynė gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius, apie 60 gimnazistų, keletas mokytojų ir gimnazijos darbuotojų. Dviračių žygio dalyviai įveikė daugiau nei dvidešimties kilometrų trasą į Nepriklausomybės Akto signataro Vlado Mirono koplyčią, esančią Bukaučiškių kaime. Išskirtiniu momentu tapo mokinių, Karolio Kilmonio, Gedimino Šimkaus, Ernesto Dirsės idėja – Mirono koplyčią pasiekti bėgant.

Renginio saugumu rūpinosi Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus policijos pareigūnai Ramūnas Griškonis ir Viktorija Pekarskaitė. Bendruomenės pareigūnas Donatas Katlauskas vykdė daiktų žymėjimo akciją ir kartu su VĮ „Alytaus regiono keliai“ inžiniere Neringa Makaveckiene visiems jų neturintiems dovanojo šviesą atspindinčias liemenes.

http://ark.lt/lt//media/pictures/gsyw8qr3.jpg
Saugaus eismo akcija Alytaus rajone buvo skirta dviratininkams, vadeliotojams ir pėstiesiems http://ark.lt/lt/naujienos/saugaus-eismo-akcija-alytaus-rajone-buvo-skirta-dviratininkams--vadeliotojams-ir-pestiesiems 2017-09-13 09:40:45

Saugaus eismo akcija Alytaus rajone buvo skirta dviratininkams, vadeliotojams ir pėstiesiems

2017 m. rugsėjo 13 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Donatas Katlauskas kartu su VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžiniere Neringa Makaveckiene Alytaus rajone vykdė akciją, kurios metu didžiausias dėmesys skirtas pėsčiųjų, vadeliotojų ir dviratininkų eismo saugumui. Tradicija tapusia kasmetine akcija siekiama skatinti eismo dalyvius naudoti šviesą atspindinčias priemones.

Atkreipiant dėmesį į tai, kad prasidėjus rudeniui anksčiau pradeda temti, dažnai vyrauja rūkas ir lietus, didžiausias pavojus iškyla dviratininkų, vadeliotojų ir pėsčiųjų eismo dalyvių saugumui, dėl to ypatingai svarbu pasirūpinti, kad kelyje būtume matomi. Pareigūnas ir inžinierė lankėsi Miroslave, Parėčėnuose, Krokialaukyje, Daugirduose, Verebiejuose, Navininkuose, Kalesninkuose, Ūdrijoje, Butrimiškėse, Kaniūkuose, Luksnėnuose, Vankiškiuose, Tolkūnuose, Pupasodyje ir Balkasodyje, kur kelyje dviratininkams ir vadeliotojams dovanojo šviesą atspindinčias liemenes, o pėstiesiems eismo dalyviams – atšvaitus, taip pat akcentavo priemonių naudojimo svarbą ir būtinumą.

http://ark.lt/lt//media/pictures/vjgd71r6.JPG
Rugsėjo 1-osios šventė Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje http://ark.lt/lt/naujienos/rugsejo-1-osios-svente-seiriju-antano-zmuidzinaviciaus-gimnazijoje 2017-09-04 12:38:52

Rugsėjo 1-osios šventė Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijoje

Šventiškas rugsėjo 1-osios rytas Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokiniams prasidėjo Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje, kur naujų mokslo metų pradžios proga buvo aukojamos Šv. Mišios. Seirijų parapijos klebonas Sigitas Bitkauskas šventiškai pradėjęs pamaldas sveikino visus gimnazistus ir linkėjo, kad naujieji mokslo metai būtų ne tik prasmingi, bet ir saugūs kelyje.

Po Šv. Mišių šventė iškilminga eisena persikėlė į gimnazijos kiemą. Gimnazijos direktorė Zita Ščerbetkienė pasveikino visus susirinkusiuosius ir atidarė rugsėjo 1-osios šventę. Sveikinamąjį žodį tarė ir šventėje dalyvavę Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjas Jonas Gudžiauskas ir Seirijų seniūnijos seniūnė Česlova Šmulkštienė. Renginyje dalyvavo ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnė Renata Ribinskienė ir VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierė Neringa Makaveckienė, kurios taip pat pasveikino visus susirinkusiuosius ir saugiam rudeniui dovanojo atšvaitus.

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Alytaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu ir VĮ „Alytaus regiono keliai“ vykdo saugaus eismo prevencines priemones, skatinančias vaikus saugiai elgtis kelyje. Dėl to visą rudenį Alytaus apskrities švietimo ir mokslo įstaigose bus įgyvendinami bendri saugaus eismo projektai.

http://ark.lt/lt//media/pictures/ay2spjw6.JPG
Tėvai – pagrindiniai saugaus eismo mokytojai http://ark.lt/lt/naujienos/tevai-----pagrindiniai-saugaus-eismo-mokytojai 2017-08-31 09:23:19

Tėvai – pagrindiniai saugaus eismo mokytojai

Kad kelionės į mokyklą ir iš mokyklos būtų saugios, prieš prasidedant naujiems mokslo metams, svarbu pasirūpinti vaikų saugumu. Bene didžiausi ir svarbiausi mokytojai vaikams yra tėvai.

 

Ką tėvai nuolat turėtų priminti savo vaikams?

Labai svarbu, kad visi suaugusieji (tėvai, seneliai, broliai, seserys, kiti artimieji) suvoktų, jog mokyti vaikus ir parengti juos saugiai elgtis kelyje yra labai svarbus ir atsakingas darbas. Ne tik prieš prasidedant rugsėjui, o ištisus metus. Jau nuo mažens vaikams būtina skiepyti atsakomybę ir supratimą apie  saugų elgesį kelyje. Tam, kad vaikai tinkamai suprastų saugaus elgesio kelyje taisykles, būtina jiems jas suprantamai paaiškinti.  Taip pat nereiktų pamiršti, kad geriausias pavyzdys vaikams – pačių suaugusiųjų tinkamas elgesys. Dažnai suaugusieji tai ignoruodami, net nepagalvoja, kad nekaltas ir vienkartinis gatvės perbėgimas tam neskirtoje vietoje gali turėti labai skaudžių pasekmių, jei būdami vaikai vieni, tai sugalvotų pakartoti dar kartą.

Dar vienas darbas tėvams – saugaus maršruto parinkimas. Žemesnių klasių moksleiviams prieš rugsėjo 1-ąją tėvai turi parinkti saugų maršrutą į mokyklą ir atgal iš jos į namus. Mokslo metų pradžioje kartu su vaiku juo keletą kartų nueiti, o einant mokyti, kur ir kaip pereiti važiuojamąją kelio dalį: šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja, nereguliuojama pėsčiųjų perėja, pažymėta tik kelio ženklais, sankryža.

Be to, svarbu pasirūpinti, kad tamsiuoju paros metu ar lauke lyjant, sningant, tvyrant rūkui, vaikai iš namų išeitų su prisisegtais atšvaitais. Būtina vaikams paaiškinti kaip taisyklingai juos naudoti ir jų naudojimo būtinumą.

 

Kaip prie saugaus eismo kultūros ugdymo turėtų prisidėti didžiausi tėvų sąjungininkai – mokytojai?

Mokytojams taip pat neturėtų būti svetimas vaikų saugumas kelyje. Pedagogai moksleivius turėtų supažindinti su šalia mokyklų įrengtomis perėjomis, nuolat priminti ir aiškinti jiems saugaus elgesio kelyje taisykles. Atkreiptinas dėmesys, kad baigiantis paskutinei pamokai būtina sutelkti vaikų dėmesį ir priminti bei paraginti saugiai elgtis kelyje, neskubėti bei palinkėti saugių kelionių, kad kitą rytą vėl visi susitiktų pamokose. Tai nuolat primenant vaikams, jie patys pamažu supras saugumo kelyje svarbą.

http://ark.lt/lt//media/pictures/9rhp72c3.jpg
Įmonė reorganizuojama! http://ark.lt/lt/naujienos/imone-reorganizuojama- 2017-08-29 07:00:00

Pranešame apie numatomą kelių priežiūros valstybės įmonių reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi, pranešame apie numatomą kelių priežiūros valstybės įmonių reorganizavimą bei reorganizavimo sąlygų sudarymą. 

Reorganizavimas bus vykdomas pagal Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.97 straipsnio 3 dalį ir Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įmonių įstatymo 18 straipsnio 1 dalį prijungimo būdu. Prie valstybės įmonės „Kauno regiono keliai“ bus prijungiamos valstybės įmonė „Alytaus regiono keliai“, valstybės įmonė „Klaipėdos regiono keliai“, valstybės įmonė „Marijampolės regiono keliai“, valstybės įmonė „Panevėžio regiono keliai“, valstybės įmonė „Šiaulių regiono keliai“, valstybės įmonė „Tauragės regiono keliai“, valstybės įmonė „Telšių regiono keliai“, valstybės įmonė „Utenos regiono keliai“, valstybės įmonė „Vilniaus regiono keliai“ ir valstybės įmonė „Automagistralė“, kurios baigs savo veiklą kaip juridiniai asmenys, o valstybės įmonė „Kauno regiono keliai“ po reorganizavimo tęs savo veiklą, perimdama visas reorganizuojamų valstybės įmonių teises ir pareigas. 

Reorganizavimo metu valstybės įmonė „Kauno regiono keliai“ pakeis savo pavadinimą ir vadinsis VĮ „Kelių priežiūra“. 

Reorganizuojamos valstybės įmonės (toliau visos kartu vadinamos Reorganizuojamomis įmonėmis): 

  1. Valstybės įmonė „Alytaus regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 153600388, registruotos buveinės adresas - Santaikos g. 27, Alytus, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  2. Valstybės įmonė „Klaipėdos regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 140033219, registruotos buveinės adresas - Tilžės g. 54, Klaipėda, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  3. Valstybės įmonė „Marijampolės regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 151003871, registruotos buveinės adresas - Gamyklų g. 12, Marijampolė, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  4. Valstybės įmonė „Panevėžio regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 168410067, registruotos buveinės adresas - Radviliškio g. 58A, Panevėžys, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  5. Valstybės įmonė „Šiaulių regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 144082929, registruotos buveinės adresas - Tilžės g. 86, Šiauliai, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  6. Valstybės įmonė „Tauragės regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 179204766, registruotos buveinės adresas - Laisvės g. 50, Tauragė, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  7. Valstybės įmonė „Telšių regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 180102694, registruotos buveinės adresas - S. Daukanto g. 66, Telšiai, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  8. Valstybės įmonė „Utenos regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 183604563, registruotos buveinės adresas - Vyžuonų g. 53, Utena, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  9. Valstybės įmonė „Vilniaus regiono keliai“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 120056751, registruotos buveinės adresas - Liepkalnio g. 81, Vilnius, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre;
  10. Valstybės įmonė „Automagistralė“, teisinė forma – valstybės įmonė, juridinio asmens kodas 181270531, registruotos buveinės adresas Kauno g. 14, Vievis, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre. 

Reorganizavime dalyvaujanti valstybės įmonė - valstybės įmonė „Kauno regiono keliai“, juridinio asmens kodas 232112130, registruotos buveinės adresas - I. Kanto g. 23, Kaunas, Lietuvos Respublika, duomenys apie valstybės įmonę kaupiami ir saugomi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre (toliau – Dalyvaujanti reorganizavime įmonė).

 Dalyvaujanti reorganizavime įmonė perims Reorganizuojamų įmonių turtą, teises ir pareigas nuo Dalyvaujančios reorganizavime įmonės pakeistų įstatų įregistravimo Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registre dienos arba priėmimo-perdavimo akto pasirašymo ar kitos priėmimo-perdavimo akte nurodytos datos.

 Preliminariai planuojama, kad reorganizavimas bus užbaigtas 2017 m. spalio 31 d.

 Užtikriname, kad dėl aukščiau minėto teisių ir pareigų perėmimo trečiųjų asmenų atžvilgiu įgytų teisių ir įsipareigojimų pobūdis bei apimtis nesikeis, t.y. visi įmonės sudaryti susitarimai, kuriuos dėl reorganizavimo perims ir toliau vykdys VĮ „Kelių priežiūra“, galios nepakitę, užtikrinant teisėtų trečiųjų asmenų reikalavimų įvykdymą.

 Vykdomas kelių priežiūros įmonių jungimas (reorganizavimas) nepablogins trečiųjų asmenų teisių ir tolimesnio mūsų įmonės bendradarbiavimo galimybių su jais (tame tarpe, su visais įmonės kreditoriais) ateityje.

 Su (i) reorganizavimo sąlygomis, (ii) Dalyvaujančios reorganizavime įmonės, kaip po reorganizavimo tęsiančios veiklą įmonės, įstatų projektu, (iii) valstybės įmonės „Alytaus regiono keliai“ 2014 metų finansinių ataskaitų rinkiniu; (iv) valstybės įmonės „Alytaus regiono keliai“ 2015 metų finansinių ataskaitų rinkiniu; (v) valstybės įmonės „Alytaus regiono keliai“ 2016 metų finansinių ataskaitų rinkiniu bei (vi) valstybės įmonės „Alytaus regiono keliai“ tarpinių finansinių ataskaitų rinkiniu galima susipažinti kasdien nuo 2017 m. rugpjūčio 29 d. iki reorganizavimo pabaigos darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val. valstybės įmonės „Alytaus regiono keliai“  buveinėje, esančioje šiame pranešime nurodytu adresu.

http://ark.lt/lt//media/pictures/n7zjghq9.jpg
Karjeros galimybės http://ark.lt/lt/naujienos/karjeros-galimybes 2017-08-28 14:00:43

VĮ „Kelių priežiūra“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje su maždaug 90 mln. EUR apyvarta, 2500+ darbuotojų ir centrine būstine Kaune

VĮ „Kauno regiono keliai“ greitu metu apjungs 11 regioninių įmonių ir taps VĮ „Kelių priežiūra“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje su maždaug 90mln. EUR apyvarta, 2500+ darbuotojų ir centrine būstine Kaune.

Suplanuoti pokyčiai sukuria iššūkius, tuo pačiu atveria naujas galimybes savo srities specialistams. Šiuo metu IEŠKOMI kompetentingi ekspertai į pokyčių valdymo komandą, kurių tikslas būtų užtikrinti efektyvų įmonių apjungimo ir naujos organizacijos vystymo procesą.
 Reikalingi pokyčių LYDERIAI!

Platesnė informacija čia http://www.krk.lt/index.php?m=29

.

.

Valdybos narių atranka!

Platesnė informacija čia http://www.krk.lt/index.php?m=291http://ark.lt/lt//media/pictures/abp84hdy.png
Dviračių žygis „Pažink Valkininkų apylinkes“ 2017 metai http://ark.lt/lt/naujienos/dviraciu-zygis----pazink-valkininku-apylinkes----2017-metai 2017-07-18 09:20:31

Dviračių žygis „Pažink Valkininkų apylinkes“

Jau ketvirtus metus iš eilės Valkininkų bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte "Eismo saugumas bendruomenėse", kurio metu organizuoja įvarius saugaus eismo renginius. Konkurso tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais, siekiant mažinti nukentėjusių žmonių keliuose skaičių.

Liepos 15 dieną Valkininkų bendruomenės nariai bendradarbiaudami su VĮ „Alytaus regiono keliai“ atstovais organizavo dviračių žygį po Valkininkų apylinkes, kuris yra Kelių direkcijos organizuojamo projekto sudėtinė dalis. Žygio pradžioje dalyviams buvo įteiktos simbolinės saugaus eismo dovanėles ir šviesą atspindinčios liemenės, kurias įsteigė VĮ "Alytaus regiono keliai". Išklausę trumpą instruktažą apie saugų keliavimą dviračiu nedidelė dviratininkų grupė nuo Valkininkų kultūros centro pajudėjo Pošalčių kaimo link. Pravažiavus Pošalčius toliau dviračių žygis buvo tęsiamas maršrutu Daržininkai – Kuršiai – Valkininkai. Kuršių kaime dalyviai svečiavosi Rūtos ir Marijaus Piekurų išpuoselėtoje sodyboje, kur sužinojo daug įdomių dalykų apie senovinius rakandus, ūdrą, eglių kankorėžius, laivelių iki 20 cm varžybas Brastos upeliuke, sodyboje rengtas parodas ir instaliacijas, Kuršių kaimo gyventojų tapytus angelus ir jų išvyką į Briuselį bei daug įdomių dalykų, taip pat aplankė šalia sodybos esančius du mitologinius akmenis su jaučio pėda, kurie yra saugomi valstybės.

Kadangi 2017-ieji metai yra paskelbti Piliakalnių metais, ta proga dviratininkai apsilankė ir Kiaulėkų piliakalnį. Iš viso dviratininkai numynė apie 21 km ilgio trasą ir smagiausia tai, kad minti teko ne tik asfaltuotais keliais, bet ir miško takeliais.

Valkininkų bendruomenės informacija

http://ark.lt/lt//media/pictures/gbaym73c.jpg
Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga – spalvingas paviljonas vaikams ir ne vaikams http://ark.lt/lt/naujienos/tarptautines-vaiku-gynimo-dienos-proga-----spalvingas-paviljonas-vaikams-ir-ne-vaikams 2017-06-02 10:32:57

Birželio 1-ąją Senosios Varėnos autobusų stotelė tarsi atgimė iš naujo – minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos mokiniai nuspalvino ją ryškiausiomis spalvomis. Šiam darbui jaunuosius dailininkus subūrė  VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierė Neringa Makaveckienė ir Varėnos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvvdas Skliutas.

Vadovaujant Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos technologijų mokytojai Danguolė Sereičikienė ir Varėnos moksleivių kūrybos centro Meninio konstravimo būrelio vadovei Jūratei Gecevičienei piešimo darbai prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Dideli spalvinimo plotai privertė kaip reikiant paplušėti, tačiau rezultatas – visa atperkantis. Akcijos metu saugaus eismo temomis buvo nudažytos dvi paviljono sienos. Nuo šiol visų keliaujančiųjų paviljone lauks Kakė-Makė, kuri ragins laikytis kelių eismo taisyklių ir sekti kelio ženklus.

Akcijoje taip pat dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos policijos komisariato Veiklos skyriaus Bendruomenės pareigūnės Elena Kotienė ir Asta Kumpaitė. Policijos pareigūnės ne tik kartu su mokiniais gražino paviljono sienas, bet už darbą įteikė ir dovanų.

Tai pirmasis toks spalvingas autobusų sustojimo paviljonas Varėnos rajono savivaldybėje ir penktasis Alytaus apskrityje, kurių dažymą inicijuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Birželio 1-ąją Senosios Varėnos autobusų stotelė tarsi atgimė iš naujo – minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos mokiniai nuspalvino ją ryškiausiomis spalvomis. Šiam darbui jaunuosius dailininkus subūrė  VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierė Neringa Makaveckienė ir Varėnos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiasis specialistas Arvvdas Skliutas.

Vadovaujant Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinės mokyklos technologijų mokytojai Danguolė Sereičikienė ir Varėnos moksleivių kūrybos centro Meninio konstravimo būrelio vadovei Jūratei Gecevičienei piešimo darbai prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Dideli spalvinimo plotai privertė kaip reikiant paplušėti, tačiau rezultatas – visa atperkantis. Akcijos metu saugaus eismo temomis buvo nudažytos dvi paviljono sienos. Nuo šiol visų keliaujančiųjų paviljone lauks Kakė-Makė, kuri ragins laikytis kelių eismo taisyklių ir sekti kelio ženklus.

Akcijoje taip pat dalyvavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos policijos komisariato Veiklos skyriaus Bendruomenės pareigūnės Elena Kotienė ir Asta Kumpaitė. Policijos pareigūnės ne tik kartu su mokiniais gražino paviljono sienas, bet už darbą įteikė ir dovanų.

Tai pirmasis toks spalvingas autobusų sustojimo paviljonas Varėnos rajono savivaldybėje ir penktasis Alytaus apskrityje, kurių dažymą inicijuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

http://ark.lt/lt//media/pictures/6bvnqp1f.jpg
Laukiantiems autobuso Šventežeryje – saugus ir spalvingas paviljonas http://ark.lt/lt/naujienos/laukiantiems-autobuso-sventezeryje-----saugus-ir-spalvingas-paviljonas 2017-05-31 13:05:21

Nuo šiol Šventežerio miestelio gyventojai ir svečiai džiaugsis atnaujinta, dažais kvepiančia, spalvinga stotele!

Nuo šiol Šventežerio miestelio gyventojai ir svečiai džiaugsis atnaujinta, dažais kvepiančia, spalvinga stotele. Gegužės 30 d. vadovaujant dailės mokytojai, būrelis Šventežerio mokyklos mokinių, išgražino tris autobusų stotelės paviljono sienas. Šiam darbui jaunąsias dailininkes subūrė  VĮ „Alytaus regiono keliai“ Kelių priežiūros ir saugaus eismo skyriaus inžinierė Neringa Makaveckienė ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Ribinskienė.

Šalia valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 132 Alytus–Seirijai–Lazdijai meno kūriniu tapusi stotelė suteikia puikią progą atkreipti dėmesį į eismo dalyvių saugumą keliuose. Paviljone visus eismo dalyvius pasitinka kurmis su draugais ir šunelis Amsis, kurie ragina naudoti atšvaitus ir būti atidžius kelyje. Stotelės dažymo darbai užtruko kelias valandas, o rezultatas – be galo džiuginantis ir atperkantis visus vargus. Ne vienas miestelėnas užsuko iš arčiau apžiūrėti spalvingojo paviljono ir labiausiai džiaugėsi sutvarkyta, atnaujinta stotele, kur autobuso laukti bus kur kas smagiau.

Tai pirmasis toks spalvingas autobusų sustojimo paviljonas Lazdijų rajone ir ketvirtasis Alytaus apskrityje, kurių dažymą inicijuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

http://ark.lt/lt//media/pictures/kqms8dfa.jpg